Hakkımızda

Gömlek denince akla gelen ilk markalardan biri olmaktan her zaman gurur duyduk. Tarzıyla adından söz ettirmek isteyen erkeklerin gömlek tercihlerinde aranan bir marka olmayı her sezon başardık. Kaliteden ödün vermeden farklı tasarımlara imza atabilmek markamızın en önemli prensiplerinden biridir ve bu prensipler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İyi giyinerek insanların üzerinde yaratabileceğiniz olumlu etki sonsuzdur. Bazen girdiğiniz ortamda sözlerinizden çok giyiminiz tesirli olur. Üretim ve imalat süreçlerimizde profesyonel çalışma sistemini yürütmekteyiz.

Stil Sahibi Erkeklerin Tercihi

Stil sahibi erkekler için özel tasarım gömlek üretimlerinde de yerimizi aldık. İstenilen vücut ölçülerine en uygun olacak şekilde kesimi dizayn edilen gömlek üretimlerimiz, uygun beden seçeneği bulamayan erkeklerin kurtarıcısı olmuştur. Bir gömlekle fark yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ürünlerimiz sayesinde artık tarzınızı her ortamda konuşturmanız mümkündür. Her yaştan ve her zevkten erkeğe hitap eden gömlek çeşitlerimiz bulunur. Değişen dünyanın değişen moda algısına uzak kalmamanın yolu, bizim son moda gömleklerimizden geçer.

Yıllar Öncesinin Modası

Bundan yıllar önce giyilen gömlekler ile bugünkü gömlekler arasında ciddi farklılıklar vardır. Artık gömlek kesimleri değişmiş, modernleşmiş ve gömlek kumaşları renklenmiştir. Günlük hayatta tercih edilebilecek spor şıklığını yansıtan gömleklerden, iş yaşamının ciddiyetine uygun klasik gömleklere kadar çok farklı çeşit bulunabilir. Kaliteden ödün vermeden hesaplı ürünleri sizlerin beğenisine sunmayı hedefledik ve bunu başardık. Sizler için birçok farklı tarzda standart üretim gömleğimiz bulunduğu gibi özel üretim gömleklerimiz de vardır. İsteğiniz üzerine tasarım ve kesimiyle sadece size özel gömlekler yapılabilir.

Her tipe Uygun Modeller

İmaj konusunda öne çıkan ürünlerimizle giyim sektörünün önde gelen firması olmayı başardık ve daha iyi işler başarmak üzere çalışmaya devam etmekteyiz. Şehir yaşamının renklerine hâkim ürünlerimizle modernliği yansıtan gömlek modellerine imza atmaktayız. Koleksiyon hazırlığı yapma ve imalat ile sektörde önemli bir yerde bulunmaktayız. En yenilikçi tasarımlar ve yüksek kalitedeki makinelerimiz ile gömlek konusunda liderliği kimseye bırakmamaya niyetliyiz. Dünya firmaları arasında ismine yer edinmiş olan firmamız, erkek modasına yön verme konusunda önemli adımlar atmıştır. Hem üretici hem perakendeci olmamız, pazar hakimiyetimizin önemli bir sonucudur.